Õppeaasta lõpetamine

Lastekaitsepäeval, 1. juunil toimus Salme Kultuurikeskuses spordikooli õppeaasta lõpuaktus.

Tunnustati parimaid sportlaseid, kokku tunnustati sportlaseid kuues erinevas kategoorias:

„Parim naissportlane“ 2015/2016 vanuses kuni 15 aastat – Grete Kaljuvee, treener Mart Markus
„Parim naissportlane“ 2015/2016 vanuses kuni 15 aastat (kandidaat) Arina Krõlova, treener Aigar Tõnus

„Parim naissportlane“ 2015/2016 vanuses 15-19 aastat – Kristina Škuleta-Gromova, treener Irina Kononova
„Parim naissportlane“ 2015/2016 vanuses 15-19 aastat (kandidaat) – Tuuli Tomingas, treener Tõnu Pääsuke
„Parim naissportlane“ 2015/2016 vanuses 15-19 aastat (kandidaat) – Ege-Ly Viirmaa, treener Janne Rits

„Parim meessportlane“ 2015/2016 vanuses kuni 15 aastat – Mario Kirisma, treener Aigar Tõnus
„Parim meessportlane“ 2015/2016 vanuses kuni 15 aastat (kandidaat) – Aleksandr Selevko, treener Irina Kononova

„Parim meessportlane“ 2015/2016 vanuses 15-19 aastat – Robert Heldna, treener Tõnu Pääsuke
„Parim meessportlane“ 2015/2016 vanuses 15-19 aastat (kandidaat) – Kaspar Kaljuvee, treener Mart Markus

„Parim sportmängude võistkond“ 2015/2016 – käsipalli tüdrukute C klass, treener Jelena Mihailova
Maria Mironova, Alina Petrenko, Kristina Suzdaleva, Diana Vassiljeva, Jana Sološenko, Tatjana Kavunenko, Jelizaveta Kavunenko, Anastassija Muravieva, Anastassia Laanet, Jelizaveta Spitsõna, Angelika Šalk, Jana Snežitskaja
„Parim sportmängude võistkond“ 2015/2016 (kandidaat) – jäähoki poiste C klass, treener Dmitri Kisselevitš
Artemi Aleksandrov, Ilja Dobrjakov, Danila Inešin, Artyom Kostyanoy, Leon Pismennõi, Jegor Romanov, Artem Rõbakov, Ervin Solodilov, Ivan Šelkov, Vlad Žurbenko, Mark Teor, Dilan Savenkov
„Parim sportmängude võistkond“ 2015/2016 (kandidaat) – käsipalli poiste B klass, treenerid Jüri Lepp ja Eddy Leitsar
Martin Arm, Armis Priskus, Rasmus Teodor Niin, Martti Viitkar, Sten Lauri, Jan-Erik Raudhäiding, Edgar Thomas Nero Trumm, Ruslan Savisko, Martin Horolski, Kalev Kütt, Tambet Härma, Kert Liinat, Markus Oliver Mädo, Evert Priks, Sten Lind, Timo Raukas

„Parim paarisalade võistkond“ 2015/2016 – Viktoria Semenjuk ja Artur Gruzdev, treener Lea Rand

Kuulutati välja ka fotokonkursi "Meeldejääv spordihetk" võitjad. Kokku laekus võistlustöid 70. Peaauhinna sai Kaupo Kaljuvee fotoga "Valestart". Eriauhinnad läksid Perekond Kiibusele foto "Enne starti", perekond Zaporožetsile foto "Korvtants" ja Nikita Stogile foto "Suvi" eest.

Aitäh kõigile, kes üritusel osalesid!

Uudised

02.06.2016
1. juunil toimus Tallinna Spordikooli õppeaasta lõpetamine.
08.02.2016
500 meetrisel distanstsil meie Mariin Sarapile I koht.
21.12.2015
Esmaspäeval, 21. detsembril allkirjastasid Tallinna Ülikooli (TLÜ) Loodus- ja terviseteaduste instituudi direktor Ruth Shimmo ja Tallinna Spordikooli (TSK) direktor Maksim...
Kõik uudised
Kirjuta meile